Helyi önkormányzati választások - 2019. október 13. vasárnap



Helyi önkormányzati választások
2019. október 13. vasárnap

 

Pitvarosi jelöltek listája a valasztas.hu-n

 

Ambrózfalvi jelöltek listája a valasztas.hu-n

 

Csanádalberti jelöltek listája a valasztas.hu-n

 

Nagyéri jelöltek listája a valasztas.hu-n

 

 

Válaszpolgároknak
Benyújtási határidők:
Az átjelentkezésre irányuló kérelmet az nyújthatja be, aki 2019. június 26-án és az átjelentkezésre irányuló kérelme elbírálásakor ugyanazon tartózkodási hellyel rendelkezett, és tartózkodási helyének érvényessége legalább 2019. október 13-ig tart.
Átjelentkezés a tartózkodási helyre:
- levélben vagy online ügyfélkapus azonosítás nélkül október 9-én 16:00 óráig,
- személyesen vagy online ügyfélkapus azonosítással október 11-én 16:00 óráig.
Mozgóurna igénylése:
- levélben vagy online ügyfélkapus azonosítás nélkül október 9-én 16:00 óráig,
- személyesen vagy online ügyfélkapus azonosítással október 11-én 16:00 óráig,
- szavazásnap október 13-án 12:00 óráig.

Jelölteknek:
Képviselő- és polgármester jelöltek legkorábban 2019. augusztus 24-én igényelhetnek ajánlóívet a Helyi Választási Irodától, az A4-es nyomtatványon; nemzetiségi jelöltek pedig az A6-os nyomtatvánnyal. A nyomtatványok megtalálhatóak a valasztas.hu oldalon, illetve az önkormányzatoknál.

Pitvaroson képviselő jelöltnek legalább 12, polgármester jelöltnek legalább 35 érvényes ajánlás szükséges.

A jelölteket legkésőbb 2019. szeptember 9-én 16:00 óráig kell bejelenteni, egyéni jelölt és polgármester az E2-es, nemzetiségi jelölt az E3-as nyomtatvánnyal, valamint a kiadott ajánlóívekkel.

Szavazás: 2019. október 13. vasárnap 6:00 - 19:00 óráig.

 

A szavalólapokon szereplő sorrend a 2019. szeptember 9-isorsolás alapján:

 

PITVAROS

Polgármester
1    Léka János
2    Radó Tibor
3    Szabó Lajos

Képviselő
1    Orova Tibor
2    Szabó Lajos
3    Dócza László
4    Gémesi Sándor
5    Anderkó Attila
6    Forróné Beleznai Mária
7    Hekli István
8    Makó Sándor
9    Szabó Attila
10    Zahorecz Jánosné
11    Tószegi Gyula
12    Moravszki Gábor
13    Tóth Ferenc
14    Dr. Kasuba Róbert
15    Tóth Tibor

Szlovák
1    Halag Jánosné
2    Lehoczki Anna
3    Tószegi Gyula
4    Szabó Renáta

Roma
1    Venyercsán Nándor
3    Jakab Hajnalka
4    Jakab Gizella

AMBRÓZFALVA

Polgármester
1    Dorotovicsné Gulyás Judit
2    Nagy Szabolcs

Képviselő
1    Gaál Krisztina
2    Abonyi Imre
3    Beraczka Gyöngyike
4    Farkasné Havrán Ildikó Piroska
5    Kástyák Sándorné
6    Csirik Erzsébet
7    Köteles István
8    Nagy-György Lajos
9    Balogh Mihály
10    Börcsök Ida
11    Pócsi Gyula
12    Unk Antalné
13    Bedecs Vilmos
14    Borka Eleonóra

Szlovák
1    Kis György Gézáné
2    Balogh Mihály
3    Kanka János
4    Pál Vencel

CSANÁDALBERTI

Polgármester
1    Csjernyik Zoltán

Képviselő
1    Zatykó Pál
2    Péter György
3    Makács László
4    Polgár János
5    Kosztolányi László

NAGYÉR

Polgármester
1    Lőrincz Tibor

Képviselő
1    Csávás Zoltán
2    Czirbus Imre
3    Deák Péter
4    Czollner János


 

 

 


2019-08-23 17:11